Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit hány ponttal vettek fel a...

Kit hány ponttal vettek fel a Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolába?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 12:55
 1/8 anonim válasza:
Engem 60-nal plusz a szóbeli.:)
2013. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és melyik szakra?
2013. szept. 6. 22:41
 3/8 anonim válasza:
Ne haragudj a késői válaszért..De nyelvi előkészítős szakra második francia nyelvvel.:)
2013. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt angol szóbeli? Köszi, hogy válaszoltál. .És nem tudod, hogy a kéttannyelvű szakra, hány ponttal vettek fel embereket. Nagyon köszi a válast!
2013. szept. 21. 18:12
 5/8 anonim válasza:
Olyan volt,hogy kérdeztek angolul a hobbimról,miket szeretek,meg ilyenek..Utána magyarul is,kb.ennyi..Uu nem..Azt nm tudom,de ha oda akarsz menni,sok sikert!:)
2013. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És milyen az osztályközösség és a tanárok? Szerintem megjelölöm a kéttannyelvű és a nyelvi előkészítős osztályt.
2013. szept. 29. 10:30
 7/8 anonim válasza:
Hát az attól függ,milyen osztályt fogsz ki.:) Én pl.olyat fogtam ki,ahol mindenki ismert mindenkit,csak én nem,meg egy lány..De már jó:)) Tnárok se rosszak,hajrá:)
2013. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70 + szóbeli :)
2015. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!