Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai felvételiben...

Középiskolai felvételiben nézik a testnevelés jegyeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval most 7.évvégén járunk, ugye tudjuk. A jegyeim jól alakultak, de a tesi nem az erősségem. Gimibe szeretnék menni, és lehet, hogy a tesim 3-as lesz. Az 5 főtantárgyból jók lettek a jegyem nincs köztük hármas, csak a tesi lesz az ha az lesz. Szóval akkor mennyire számít bele? Nézik? Így még van esélyem egy angol-német szakos gimibe bekerülni?

2013. jún. 13. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne, tesit nem hiszem, hogy nagyon nézik.

Hú , hogy féltem akkor a matek meg a töri felvételitől, most meg visszatekintve, úgy, hogy most írtam az érettségit milyen könnyű is lenne. Egyetemen gondolom majd az érettségi fog könnyűnek tűnni. Elnézést, kicsit elkalandoztam.

Sok sikert neked, és ne izgulj a tesi miatt. :)

2013. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2013. jún. 14. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy angol-német szakos gimibe ezt nem nézik.:)

Szerintem jó esélyed van bekerülni. Sok sikert és további szép jegyeket! ;)

2013. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!