Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem? Olyan bajban...

TotZoli kérdése:

Lenne esélyem? Olyan bajban vagyok, hogy idén felvételizek felsőoktatásba, konkrétan az OE-NIK-ra. Úgy álltunk pénzügyileg, hogy nappalira nem tudok járni, leadtam estire a jelentkezést, hogy tudjak dolgozni suli mellett.

Figyelt kérdés
Most jött egy olyan helyzet, hogy tudnék járni nappalira is. Ha felvesznek és az első évet nagyon jól teljesítem, akkor nappalira áttudnak venni? Plusz nem tudom, hogy kollégium igényelhető-e esti tagozat mellé?

2013. jún. 19. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Levelezőn tuti nem jár kollégium.

Igen, ha jól tudom elvileg átvehetnek nappalira, ha jól teljesítesz. Azért, ha felvesznek kérdezd meg a karodhoz tartozó Tanulmányi osztályt.

2013. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem levelező, esti tagozat.
2013. jún. 20. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!