Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én parázok amiatt, hogy...

Csak én parázok amiatt, hogy felvesznek e vagy sem?

Figyelt kérdés
A tavalyi ponthatárhoz képest 10ponttal van több pontom és komolyan félek, bekerülök e. Ti nem?
2013. jún. 22. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De :/ nekem 20 ponttal van több...
2013. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nem félek, tuti felvesznek :D
2013. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is parázok egyfolytában. Én már tavaly is felvételiztem, bár akkor olyan szakra, amit nem 100%-osan akartam, csak azért jelentkeztem rá, mert nem volt jobb ötletem. Akkor nem vettek fel (persze akkor kicsit rossz érzés volt, de utólag nagyon örülök neki). Viszont idén olyan szakra jelentkeztem, amit nagyon szeretnék és tényleg ezt akarom. Tavaly még voltak mentőötleteim, hogy mit csináljak egyetem helyett, idén már nincsenek..

Nekem kb. 40-nel több pontom van, mint ami a tavalyi volt, de a tavaly előttihez képest meg kb. 40-nel kevesebb.. és idén nagyon sokan jelentkeztek erre a szakra..

Szóval nem csak te parázol ez a lényeg :D

2013. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és azt akartam kihozni az egészből, hogy én így másodjára élem át ezt a felvételis hajcihőt és már nagyon elegem van... :( :D
2013. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem mind a 4en bejerülünk :D és ebben az évben mit csináltál?
2013. jún. 22. 15:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Néha rámjön, de azért bízok benne, hogy 40-os emelkedés nem várható.
2013. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*40 pontos
2013. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3.-4. vagyok. Csináltam egy 1 éves okj-t meg egy nyelvvizsgát.
2013. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól nem nagyon parázok, hogy felvesznek-e. Csak azt nem tudom már, hogy mit akarok. Gondolkodom én is a kihagyáson, meg még van pár terv, csak azt nem tudom melyik lenne jó...
2013. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 16 ponttal több van idén, mint tavaly. Viszont tavalyelőtthöz képes 3 ponttal több. De szerintem bejutok:DDD
2013. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!