Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptember uj suli, hogy...

Szeptember uj suli, hogy mukodik a beilleszkedes?

Figyelt kérdés

egyedul megyek kozepsuliba szeptembertol,tobbi osztalytarsam csoportba mennek uj sulikba, es en nagyon bevagyok szarva a uj sulitol.Nem tudom hogyan fog menni zajlani a beilleszkedes,elmondanatok nalatok h volt?

A barataim szerint gyorsan beilleszkedek mert nagy dumas,baratsagos,tarsasagkedvelo ember vagyok,siman eltudok beszelgetni barmirol barkivel de akkor si felek


2013. jún. 26. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan vagy mint ahogy a barátaid mondják, akkor sima ügy lesz.

Én 9-ben elég visszahúzódó voltam és mégis sikerült barátokat szerezni és beilleszkedni.

Sok osztályépítő program van, kezdve a gólyatáborral.

Ne izgulj, jó lesz. :)

2013. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első napon fogsz a legjobban izgulni. Aztán még az első hét eléggé furcsa lesz, majd ez egyre jobban enyhülni fog és szépen lassan kialakulnak az osztályon belüli csoportok, hogy ki kivel van jóban :) nem nagy dolog az egész én is izgultam tőle :)
2013. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!