Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok az Ady Endre...

Mit tudtok az Ady Endre Gimnázium biológia tagozatáról?

Figyelt kérdés

Fontos lenne!!!

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 7. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Kitalálom, budapesti vagy ugye?
2013. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti? Mert arról tudok mondani, pedig csak most fogok oda menni. Az osztályfőnököm nekem nagyon jó, állítólag jól tanít és jófej, az osztályommal pedig már sokat beszéltem, találkoztunk is, és már most nagyon szeretem őket. (persze ez osztályfüggő). A humánosokkal vagyunk egy osztályban, de ez nem sokban befolyásol semmit. A biológiatanáromnál voltam nyílt napon, nagyon jól tanít, és akik hozzá jártak diákok tényleg okosak voltak, nagyon jól gondolkodtak, szóval szerintem az a tanár viszonylag erősen tanít.
2013. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Ady-s vagyok, bár humán tagozatos. Nagyon jó a biosz tagozat, tényleg okosak a diákok és jók a tanárok is.


Utolsónak: Dióbá hatalmas forma, mázlitok van :D


18L

2013. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. okt. 23. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!