Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi Janus Pannonius...

A pécsi Janus Pannonius Gimnáziumba felvesznek 7. osztály végén minden nyomós indok nélkül? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy költözés stb. indok kell hozzá...

Mesélnétek az iskoláról?Oldalt, ami részletesebben leírja, nem találtam.

14/L



2013. júl. 25. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Nem túl jó hely... Szerintem simán átvesznek. Én a helyedben mondjuk másik sulit választanék.

[link]


Másik sulik:

[link]

[link]


Lajos jó hely, Deák meg egyetemi fenntartású. :)

2013. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem...köszi a választ és a tippeket :D
2013. júl. 27. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem mondanám, hogy a Janus nem jó! Ismerőseink gyerekei járnak oda és mind meg vannak elégedve. A matek az erős ott. A Lajos elég reálos. Erős a kémia pl: A nyelv ott szerintem gyenge. De más szülőktől is hallottam, hogy a nyelvtanítással nincsenek kibékülve és itt mindegy, hogy melyik gimit említem. A Janusos igazgató végtelenül korrekt és kedves ember, előzetes telefonos egyeztetés után nyugodtan megkereshetitek! A Nagy Lajosba alapból mások szerint túl normális gyerekek járnak. Nézz utána mindkettőnek mert egyformán jók, csak mindegyik "más szellemiségű".

/egy Lajosos szülő/.

2013. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én a Janusba járok és maximálisan ajánlom! Jó osztályok, jó tanárok és nagyon erős is. Én azt választanám a helyedbe!
2013. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!