Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Logiztikai ügyintézőnek...

Logiztikai ügyintézőnek iskolarendszerü képzésben ( nappalin) ( athénéről van szó) van testnevelés óra?

Figyelt kérdés
logisztikai ügyintéző,athéné

2013. aug. 3. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen OKJ-s iskolákba már nincs testnevelés. Csak azokon van ahol sporttal foglalkoznak.
2013. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én most végeztem az Athénén szóval el kell mondjam ,hogy van! testnevelés! Olyan rendszer van,hogy testnevelés pontokat kell összeszedni... Meg van adva,hogy egy félévben mennyit kell összeszedni. Van a suli konditerem, ami egy alkalom 1 pont, Margitszigeti futás (kinn van a tanár) 1 pont és vannak túrák szerezve 3 pontért. El kell mondjam én 2 túrán voltam, de mindkettőn majd meghaltam, mert tényleg meghajtják az embert, és igen! mindegy milyen képzésre jelentkeztél.... én idegenforgalmi szakmenedzserre jelentkeztem és mégis kellett csinálnom!

Viszont, ha már szeptembertől neki látsz és heti egyszer valahova elmész, simán összeszedheted ezeket a pontokat :)


21/L

2013. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen, van tesi. Ezt főleg azoknak írom, akik ezután akarnak jelentkezni az Athénébe, mert lehet, hogy elveszi tőle a kedvüket. :D

Az előttem szóló jól írta, bár 2014 szeptemberétől változott valamelyest a szitu.

Első félévben 54 pontot kellett gyűjteni. Volt alapból meghirdetve 4 sportnap, ebből 2 túra volt a Normafa környékén, 2 pedig hagyományos sportnap, ahol labdajátékokon és aerobicon lehetett részt venni.

Aztán később volt még meghirdetve vagy 4-5 túra, szóval aki ezeken részt vett, az könnyen teljesíthette a pontokat.

Ezeken kívül két lehetőség volt még, a) 1 óra aerobik = 1 pont, b) 1 óra kondizás = 1 pont. Aki nem volt sportnapokon, annak 54 pontot összegyűjteni nem volt könnyű. A mi osztályunkban például mindenki bukott. :)

A második félévben rendesek, mert kevesebb pontot kell gyűjteni, 32-t azt hiszem, viszont a túra- és sportnapok kevesebbet, csak 6 pontot érnek. Ja, és persze akinek nem lettek meg a pontjai, az bukott (!!!) félévkor, persze a félévi bukás nem számít, de a pontok átcsúsztak a következő félévre is, szóval akinek 0 pontja volt, annak most fél év alatt kell 86 pontot teljesítenie. Ha ez nem lesz meg év végére, akkor viszont gáz van, mert ha buksz tesiből, akkor valami "pótvizsga" van. Utolsó évben még nagyobb gáz, mert még vizsgázni sem engednek, ha nincsenek meg a pontjaid.

Hozzáteszem, hogy kb. novembertől lehetett használni a konditermet és aerobikra járni... Addig csak a sportnapok zajlottak le.

2015. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!