Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a XVI....

Mi a véleményetek a XVI. kerületi Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskoláról? Mennyire utáltátok meg? (Eddigi tudakolódásom alapján senki nem mondott róla jót. Úgy 40-50 emberrel beszéltem. )

Figyelt kérdés
Az enyémet tönkretették.Szerintem egy álszent,gonosz tanárokat felvonultató korrupt és veszélyes hely.A saját bőrömön tapasztaltam a tanárok durvaságát és soha nem fogom elfelejteni azt a hosszú-hosszú évekig tartó megalázást,amit itt kaptam.A legszörnyűbb helyek egyike,ahol valaha jártam az életben.Itt kiölnek mindenfajta jóérzést az emberből,és mindenki gyűlöli a másikat,a tanárok verik a diákokat,az elsősök egymást kötözik a kerítéshez,és ott meztelenül folytogatják társaikat mindenndenféle szankció nélkül.

2013. aug. 3. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ember, mit vettél be?

Idén 8. éve koptatom ott az iskola padot, és egy rossz szavam se lehet a suliról! Nagyon szeretem, intelligens, kedves, segítőkész emberek járnak oda, az tanárok ténylegesen figyelnek Rád, az oktatás színvonalas. Az általad leírt "események" hótziher, hogy nem a Néri falai között történtek meg.

2015. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb iskola! Te mit éreztél amikor azt a szöveget leírtad?
2017. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Te tényleg a XVI. kerületi nérire gondoltál?? 8 évig jártam ide és ez a legjobb iskola! A budapesti iskolák között a 21. A tanárok nagyon jó fejek, sokszor beszélgetünk velük meg elröhögünk együtt, de azért tudják, hogy hol a határ. A gyerekek is rendesek elég jól neveltek. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2017. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!