Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány ITK a Práter utcában:...

Pázmány ITK a Práter utcában: mennyire biztonságos a környék? Jogos néha félni?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a környéket, de google streetviewval kicsit ledöbbentem a kontraszton a csilivili ITK meg a környéke között. Ma arra jártam (és általában laptoppal mászkálok, mint a diákok is, gondolom) - végül is nem éreztem magam rosszul, de érdekelne, volt-e valakinek már rosz tapasztalata arra.

(vetlen tapasztalatokra vagyok kivancsi, plíz, azt én is látom, hogy cigányok is laknak ott, de ez önmagában nem érv, és nem is láttam 'durva' arcokat)

Sétálnátok ott este? és nappal(ebédelni csak el kell menni)?


Ffi, 170cm, 60kg

u.i. kben ebédlöhelyet nem találtam arra, a Corvin-negyed nekem árilag magas:/



2013. aug. 8. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Tele van cigán*yal akik belekötnek bárkibe, kifosztanak, kirabolnak, kizsebelnek, vagy megkéselnek.


Kizárólag társaságban menj arra és a zsebedben legyen a telefonon a 112-n az ujjad.


Budapest egyik legfertőzöttebb környéke. Aki teheti elkerüli messziről.

2013. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg a nyolcadik kerületi gettóról van szó, én este biztos nem járkálnék ott. Meg amúgy sem.
2013. aug. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

én ma arra jártam, ebéd után és tökjól túléltem. Igaz már néhány nagyváros belvárosát is.

De utolsó, nemtom föltünt-e, hogy jár oda pár száz diák a PPKE-re. Ti mit csináltok?

2013. aug. 8. 03:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen képzeld, feltűnt....
2013. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nappal sétálj arra nyugodtan, este(éjszaka) már azért óvatosabbnak kell lenni, de nem ez Bp legkeményebb helye, nem itt fognak összeszurkálni 35 forintért.


Az meg, hogy a komancs indiánok elég nagy számban képviseltetik magukat az önmagában is egy elég erős érv arra, hogy legyél óvatos.

2013. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!