Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így hova tanuljak tovább?...

Így hova tanuljak tovább? Jövőre érettségizem.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: nagyon szeretem a biológiát, és jó is vagyok belőle, de kémiával nem szeretnék foglalkozni, mivel az iskolánkban a kémiaoktatás egy nagy 0, és túl nehéz lenne egy év alatt mindent behozni...


De ahogy nézegettem a szakokat, az orvosoknál meg a biológusoknál is van kemény kémiatanulás az egyetemen...


2013. aug. 9. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással az a baj, hogy mindenhol lesz bajod.. Egyetemen hatszor annyit kell megtanulni, mint gimiben negyed annyi idő alatt.. Gondold át ezt és inkább próbáld megtanulni a kémiát.. Nekem sem ment sose gimi alatt úgy igazán és még sok csoporttársamnak is gondja volt vele, de egyetemen, szinte a nulláról tanították újra..
2013. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Barátom biológián van, annyira nem hallottam még nyafogni a kémia miatt. Biokémia néven van valami ilyesmi, az, ha előszörre nem is, másodjára megvolt neki a vizsga belőle (bár ahogy elnéztem, nem viszi túlzásba a tanulást). A gondja inkább a biomatekkal van...
2013. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!