Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki valamit az Árpád...

Valaki valamit az Árpád gimiről, a Könyves Kálmán Gimiről, vagy az ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskoláról? Most megyek 8. -ba, és már gondolkoztam azon, hogy melyik suliba menjek ez után.13/L

Figyelt kérdés
Már megtudtam ezekről, amit meg lehet tudni a honlapjukról, de valami extrát ha valaki tud írni, az jó lenne :)

#gimnázium #Könyves Kálmán Gimnázium #ELTE Trefort Ágoston Gimnázium
2013. aug. 9. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Nagy extrat nem tudok, de en Konyveses voltam. Nagyon nagyon szerettem, mert bar tanulni kell rendesen, meg se volt "versenyistallo" erzesem. A tanarok tobbsege (1-2 kevesbe jo azert akad, de ok se kirivoan rosszak) jofej, segitokesz. A taborok, programok is nagyon tanulo baratok, es a szallagavato is szepen megrendezett, nagy esemeny. A tovabbtanulasi arany is eleg jo, tolunk (35-en voltunk) 2-3 fo nem ment egyetemre, "csak" szakkepzesre. Az Arpad gimit nem ismerem, es a Trefortba nem mennek, mert jart oda baratnom, es szamomra durvakat meselt. A gimi a tanulasrol szol, elvarom, hogy kelljen tanulni, de ami ott folyik az nekem mar sok. Egy 14-15 eves kamasznak meg ne legyen csupa idegesseg az elete.
2013. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló keveri a kispesti Trefortot az ELTE Treforttal... Az ELTE Trefort egy "elitgimnázium", ami az előző évi rangsorban a 6. iskola volt az országban...


Meg egyébként valszeg te is kevered, kedves kérdező, ugyanis az ELTE Trefort csak hatosztályos, nem indít 9.-től osztályt.

2013. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 _Fanni_ válasza:
Én jelenleg a Könyvesbe járok és nagyon sokat gondolkodom azon hogy el kéne mennem... Sokaknak nagyon tetszik ez az iskola és régebben én is mindig indenkinek ezt ajánlottam de ma már nem tenném..
2013. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!