Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-KTK 3. éves igazgatásszerv...

NKE-KTK 3. éves igazgatásszervezősök! A következő tantárgyakat szerintetek melyik tanárhoz érdemes felvenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

közigeljárás: vértesy lászló, linder viktória, balla zoltán, tóth tamara, boros anita, back andrás, balogh-békesi nóra, rothermel erika.


alkotmányjog: fejes zsuzsanna, karácsonyiné bordás beatrix, cservák csaba, téglási andrás, bódi stefánia.


kommunikáció 2.: benedekné dömötör ildikó, bajnok andrea, jenei ágnes, kriskó edina, gyergyovics miklós, zsolt péter.


állháztartástan I: mevoszáth péter, gulyás ábel, hetei tibor, kürty gábor, bóta nikolett.


filizófiatöriI: bárdi lajos, hoppál bulcsú kál


közigmenedzsment: budai balázs, belényesi emese, koronváry péter, csuth sándor, nemesi ferenc.



Köszi!


2013. aug. 11. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tóth Tamarát ajánlom...
2013. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Koronváry is jó fej...
2013. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

közigeljárás: vértesy, tóth tamara akik jók... back andrás középkategória....akihez semmiképp az boros anita és rothermel


alkjog mindenképp Borbást ajánlom, tündéri nő, de Cservákot is sokan dicsérik


kommunikéció zsolt péter


áht-t nem tudom


filó Tanító Zsófia


közigmenedzsment pedig koronváry

2014. febr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó! De már tárgytalan, hiszen már elkezdődött a 4. félév. Viszont a válaszaid, pont az ellenkezőek az én tapasztalatommal:

Szerintem vértesy nem olyan jó, ő a középkategória, tóth tamara jó és back is, nála voltam vizsgázni és nagyon aranyos volt, szemináriumon borosnál voltam és szerintem teljesen korrekt, amit könyvet írt, nem véletlen "közérthető" a neve, én sokkal többet tudtam megtanulni abból a könyvből, mint pl. a törvényből, vagy a patyis könyvből, de hát kinek mi...:) rothermelt viszont tényleg kerülni kell, meg ballát is :D

Alkjogból sztem bódi és cservák a legjobb, most 4. félévben borbásnál vagyok, de elsőre nem nagyon szimpatikus...

Kommunikációból mindenki szidta (az ismerőseim közül), hogy tök bunkó, vizsgán is stb. én bajnok andreánál voltam és nagyon aranyos volt

Filóból már nem tanít Tanító Zsófia, már csak Hoppál van és Bárdi. Én Hoppálnál vagyok, sztem jófej, de a Bárdisok sem panaszkodnak

Kozigmenedzsmentből Belényesinél voltam és mindenkitől csak azt hallottam hogy kerüljük Koronváryt :DD

Szóval ízlések és pofonok... :)

2014. márc. 9. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta? Közigbe vagytok?:D
2019. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én igen :)
2019. jún. 21. 08:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én jövőre végzek, de egyelőre nem tudom, mihez kezdjek majd magammal... :D
2019. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok közigben, egy napot se voltam.

Logisztikában dolgozok és 3* annyit keresek mint a köziges barátnőim. Vagyis pár hete szültem, szóval most már itthon vagyok épp.


#3as vagyok

2019. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!