Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban lehet diktafont...

Gimnáziumban lehet diktafont használni?

Figyelt kérdés
Sokkal könnyebb volna vele otthon tanulni, csak nem tudom hogy a tanárok engedélye nélkül lehet-e használni.

2013. aug. 17. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem kevés tanár engedné meg.
2013. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Annyit tudok, hogy az egyetemeken engedély fejében lehet. Hogy gimnáziumban is így van-e, azt nem tudom... Igazság szerint ilyenről még sose hallottam, de szerintem kérdezd meg az osztályfőnöködtől! :)
2013. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer volt erről egy "vita", és végül abban állapodott meg a suli, hogy csak nyomós indokkal lehet (pl. valamilyen betegség, ami szükségessé teszi), amúgy nem. Aztán ki tudja, hogy ez nálatok hogy van. De feltételezem, hogy nálatok sem lehet.
2013. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha máshol sem lehet, valószínű hogy itt sem, amúgy is elég szigorú iskola.. Köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 17. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tanártól függ. Nálunk volt egy tanár, akinél megkérdezték, és simán megengedte. Minden óra úgy kezdődött, hogy a srác kirakta az első padba a telefonját, elindította a hangfelvételt, és utána kezdett beszélni a tanár.
2013. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!