Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceniek! Melyik középiskol...

Debreceniek! Melyik középiskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Most leszek 8.-os és még nem tudom hová mennyek továbbtanulni.Nem vagyok rossz tanuló de nem is kitűnő (év végi átlagom 4.75).Kedvenc tantárgyam a kémia mióta tanulom azóta imádom ezért gondolkodtam a Vegyiparin csak az a baj hogy szakközép.Szerintetek a szakközép is van olyan jó mint a gimnázium? Vagy tudtok valami iskolát ajánlani? Még annyit hogy a fizikát is nagyon szeretem.

13/l



2013. aug. 17. 12:06
 1/6 anonim válasza:
Ha kémiából jó vagy menj a TÁG-ba biosz-kémiára vagy a Fazekasba. A vegyipariba menjen az,aki rosszabb tanuló és nem annyira szorgalmas szerintem.Bár ott is lehetsz jó,nem ettől függ.
2013. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tórh Árpád gimnázium biológia-kémia :)
2013. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Fazekason gondolkoztam de a TÁG szerintem túl erős.Ott nem a szín ötösök közül válogatnak? Szerintetek ilyen átlaggal bejutnék a Fazekasba?

És köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 18. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Van TÁG-os és Fazekasos kémiás-bioszos ismerősöm. Mind a két helyen elég keményen tanulnak. Én ahogy láttam nem sok különbség van, jól felkészítik őket. Szerintem TÁG-ba is felvesznek, olyan ismerősöm is van, aki 4,2-es átlaggal ment TÁG-ba, illetve Fazekasba is. Oda menj, amelyik neked szimpatikusabb, illetve jelöld meg mindkettőt, menj el nyílt napra és eldöntöd, hogy melyik legyen előrébb. Vegyipari bocsánat, hogy ezt mondom de szerintem sz.r. Van ismerősöm, és hiába lett egész jó kémia érettségije, ha a magyart, és a matekot nem tanították meg neki, és csak 30%-os közepet ír. Meg attól is függ akarsz-e egyetemre menni, ha igen TÁG és Fazekas, ha nem akkor lehet még Vegyipari és ott technikumot végezni.
2013. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Fazekas nem gyengébb iskola, mint a TÁG, nem kell kevesebbet tanulnod ott sem. Tehát ha emiatt nem szimpatikus a TÁG, akkor a Fazekas sem lesz jó neked. Egyébként szerintem nem vészes egyik sem, ilyen átlaggal simán bejutsz és bent is maradhatsz mindkettőben. Senki nem várja el tőled, hogy színötös legyél, becsúszhat pár négyes, esetleg egy hármas is. 4.5 átlag fölött már jó vagy, de kevesebbel is bent maradsz, csak rontod az osztály átlagát.
2013. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazából a Fazekas tetszene csak félek hogy nem vennének fel de ha szerintetek bejutnék akkor biztos beírom ezt is meg a TÁG-ot is:)
2013. aug. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!