Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom aktiválni a...

Hogyan tudom aktiválni a félévemet? (Neptun)

Figyelt kérdés

Amikor rámegyek az aktiválásra, a Neptun kidob egy regisztrációs ablakot, ahol személyes adatokat sorakoztat fel. Az "Anyja neve", "Személyig.szám", "Adóazonosító", "TAj szám", "Bankszámlaszám" pontok melletti rubrikák viszont kitöltetlenek, így nem merek rámenni az OK gombra. A személyes adatok módosításánál viszont nincs rá lehetőség, hogy ezeket beírogassam. Csak kettőt engedne módosítani ("családi állapot" és "gyermekek száma").

Tudom, hogy egy kicsit összevissza, amit írtam, de azért remélem van, aki tud segíteni. Mégis, mit kellene tennem? Köszi!



2013. aug. 21. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy csak beiratkozás után lehet majd megtenni, de biztos, hogy küldtek valamilyen tájékoztatót erről.
2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ettől nyugodtan rámehetsz az ok gombra. (utólag is beírhatod ha a suli nem teszi meg)

Beiratkozás az majd reg héten, nézd mag a sulid honlapján, pontosan melyik napon hány órától tudsz beiratkozni.

2013. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De személyi ig. számod csak van
2017. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem ott kell aktiválni
2017. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak "beiratkozási lap"
2017. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!