Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki aki az Atalanta...

Van itt valaki aki az Atalanta oktatási központba fog járni?

Figyelt kérdés
Szeretném felvenni vele a kapcsolatot, mert én nem tudok semmiről. Várjam az iskola hívását vagy csak ugy jelenjek meg 2.-án az iskolakezdéskor?

2013. aug. 27. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én oda fogok járni. Jelentkezz online és várd a hívást időpontért vagy személyesen menj be:-)
2013. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
milyen szakra jelentkeztél?
2013. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pénzügyi és számviteli ügyintéző. Te?:)
2013. szept. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
vendéglátásszervező-vendéglős :) esti vagy nappali?
2013. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nappalin megyek. És te? :)
2013. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
estire :) de akkor neked már elkezdődött a suli nem?
2013. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy van, hogy hétfőn volt délelőtt az évnyitó, elmondták mikor kell bemennünk, de a héten csak a tréningre, ez ugye a csütörtök. A héten amúgy nem kell bemennem. Az első tanítási nap az hétfőn lesz. :)

A logisztikaiaknak meg csütörtöktől. :\

2013. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
akkor az nem is olyan rossz :) :)
2013. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát én grafikusnak tanulni jártam oda de a színvonal egyenlő volt a nullával.semmit nem tanítottak a tanárok azt sem tudták mit kell tanítaniuk....volt olyan pl hogy bejött a tanár és megkérdezte tőlünk hogy na akkor most mit is kellene csinálnunk?elég dúrva volt....az egyik tanárról meg kiderült hogy még szakképesítése sincs.a vizsgán derült ki az is hogy mit kellett volna tanulnunk a két év alatt, helyette meg rajzolgattunk egész órán.semmi értelme nem volt a sulinak én személy szerint úgy éreztem hogy elpocsékoltam két évet az életemből.remélem hogy nektek jobb lesz! nálunk am úgy volt hogy az évnyitóra bementünk mindenkinek elmondták a nevét meg hogy hanyas terem és úgy szedték össze az osztályt.
2013. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#: Sajnálom, hogy ilyen tapasztalatod volt az Atalantával. Nekem bejön a suli, semmi gond nincs vele a tanárok rendesek és időben értesítenek mindenről (persze volt, hogy nem érkezett meg egy e-mail, de ez előfordul s nem feltétlen az Ő hibájuk!).


Ui.: csakhogy ne legyen teljesen off :) Igen van, én is oda járok! :)

2013. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!