Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappali szakkozepbol valtsak...

Nappali szakkozepbol valtsak at esti gimnaziumra? Mi a velemenyetek, tapasztalatotok az esti gimnaziumrol!

Figyelt kérdés
Szakkozep iskolarol esti gimnaziumra szeretnek at jelentkezni. 17eves vagyok most kezdtem a 3.osztalyt. Miket hallotatok az esti gomnaziumrol? Mennyire erne meg atmennem? Azert kene hog atmenjek mert, dolgoznom kell suli mellett a csaladom nehezen jon ki anyagilag, illetve mert olyan iskolaba jarok ahol heti 45orank van, egy7. heten 3x10oram van, 0.oraval egyutt. Igy legtobbszor 17.20kor hagyom el a sulit, de mar reggel 7.10kor kezdodik a 0.ora Egyszoval nagyon faraszto,kimerito. Tudom hogy az esti gimi se sokkal jobb mert ott tanulni kell de jobban lenne szabad idom is es diakmunkara is tudnek menni reggelente. Ezek alapjan tudnatok tanacsot adni vagy a velemenyeteket elmondani? Esetleg a tapasztalaiokat ha jartatok esti gimire? Mennyibe kerul egy 17evesnek az esti gimnazium? Tenyleg 23eves kor alatt ingyenes?(hallottam ilyesmit.) Milyn ott a legkor? A regi altalanos iskolamba jarnek esti gimnaziumra. Dunakeszi, Szechenyi Istvan altalanos iskolaba. Valaki ismeri? ELORE IS KOSZI. :)
2013. szept. 4. 09:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!