Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fotós, grafikus, médiával...

Fotós, grafikus, médiával foglalkozó nekem való suli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok 8.-os vagyis mint tudjátok választanom kell egy sulit. Nem vagyok jártas a Budapesti sulikban, szóval a ti javaslataitokat várnám. Szóval kezdem... Elég jó tanuló vagyok, szorgalmas, de elvileg a logikám is jó, bár azért zseni nem vagyok. Mindig kitűnő voltam, kivéve tavaly, mert bacsúszott egy 4-es Tesiből, és Matekból. (azt elkell mondjam a 2. félévben egyhuzamban hiányoztam 3 hetet) Nos ezzel arra akartam kilyukadni, hogy viszonylag erős sulit keresek, bár nem olyat ahol egyfolytában stresszelnék. Hobbim a fotózás (nagyon hobbi szinten fotózkatok), szívesen próbálgatom már photoshoppot. Szóval valamilyen média, grafika szakra mennék. Álmom az lenne, hogy a suli fő témája a fotózás legyen, de megtanuljuk profin a photoshoppot, megszerkesztjük ugye a képeket. Esetleg megtanuljuk a filmezés alapjait. Tudom, hogy ez még hátravan, de munkaként ugye szívesen elvállalnék majd portré fotózásokat, esküvőkre is szivesen mennék, de legfőképp én csinálnám a filmek borítóját pl mint ezek: [link] [link]

Tudnátok nekem ajánlani sulikat? Esetleg oda milyen felvételik kellenek, milyen erős, milyen színvonalas az oktatás stb. Én a kisképzőre kondoltam, bár nemtudom, hogy vagyok-e elég jó oda bekerülni. Köszi a válaszokat!



2013. szept. 4. 18:36
 1/1 anonim válasza:
Kőbányai Szent László Gimnázium, tömegkommunikációs szak. :)
2013. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!