Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok? Milyen suli?

Mit gondoltok? Milyen suli?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok. Eleg jo tanulo. Es ugye most jon majd a felveteli meg egyebek. Nehany helyen elakadtam.

Arra gondoltam hogy elsonek a Fazekast irom be. Ti mit gondoltok rola? Jo suli? Masodiknak a Csokonait, a harmadikra pedig semmi otletem. Egyebkent Debrecni sulik kellenenek(de gondolom leesett). A jegyeim pedig jok most is es eddig is. Otodikbe es hetedikbe kituno voltam. A matek ami kicsit nehezebb.

Remelem tudtok segiteni :)



2013. szept. 15. 09:26
 1/2 anonim válasza:
szia.melyik suliból jöttél?:) tudok segíteni írhatsz privibe én most vagyok kilencedikes:D
2013. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fofo válasza:

Én most fogok végezni a középiskolával, de tudok adni tanácsot! :)


1. Tudod mi akarsz lenni? Ha igen próbálj szakosodni annak megfelelően, ha nem akkor menjél sima gimibe, vagy csak szimplán humán szakra.


2. Érettségid legyen, erre nagyon figyelj oda!


3. Minimum 3 iskolát írj be, úgy biztos a dolog.


4. Ne félj hogy nem vesznek fel, mert ez hülyeség!


5. Még van egy kicsike időd hogy gondolkozz, de vigyázz mert már nem sok. Gondolod végig mit szeretnél pontosan, és válasz magadnak megfelelően.


6. Gondolj abba is bele, hogy a tanulás rovására ne menjen semmi!


7. Ha gondolod írj privit és beszélgethetünk :)

2013. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!