Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri az Apáczaiba menni...

Megéri az Apáczaiba menni Budapestre? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8.-os vagyok, most megyek gimibe és Budapesttől kb 1 órányi útra lakok. Egy erős gimibe szeretnék bejutni és az Apáczait szemeltem ki magamnak, ott valószínűleg koleszos lennék. Viszont én szeretnék spanyolt tanulni, de láttam, hogy ott nem oktatnak. Ezenkívül fizika-matek tagozat van és én inkább matekból vagyok jó, a fizikát nem igazán szeretem. Szeretnék bekerülni, de csak hétvégéken látnám a családomat. Viszont továbbtanulás szempontjából az Apáczai nagyon jó lenne. Mit gondoltok, megéri odamennem? Vagy válasszak egy közelebbi gimit (ami szintén nem rossz)? Főleg apáczais, hasonló helyzetű diákok válaszát várom.

U.i.: és nem utolsósorban, milyen ott a társaság?



2013. szept. 15. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj oda, ahova fölvesznek

Úgysem egy helyet fogsz csak bejelölni

Ha van a közeletekben jó suli, azt is mindenképp nézd meg

2013. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megéri.
2013. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!