Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE/DE/SZTE-ÁOK-os elsősök!...

SE/DE/SZTE-ÁOK-os elsősök! Nektek eddig hogy tetszik az egyetem?

Figyelt kérdés
Én PTE-s vagyok és nagyon érdekel, hogy hogy élte meg az első hónapot a többi újdonsült medika/medikus a másik három egyetemen :D Privi is jöhet. :)
2013. szept. 27. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked mik a tapasztalataid?

Rám nem vonatkozik a kérdés, mert már nem elsős vagyok, de érdekel, hogy neked milyen volt az első hónap:D

2013. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ELső hónap? :D Majd rájössz 2viszgaidőszak után,milyen is :).
2013. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Második: Jó, nyilván nem maradandó az első hónap benyomása :D Éppen azért azt kérdeztem, hogy EDDIG hogy tetszik, mégiscsak egy éles váltás a középsulihoz képest.

Első: A sejtbiosz nagyon szuper, Szeberényi professzor nagyon jó előadásokat tart és a szeminárium/gyakorlatvezetőt is nagyon szeretem :) És maga a tárgy is nagyon jó, bár nem nehéz belezavarodni, nagyon összetett dolog. Viszont az az igazság, hogy azt érzem, nem nagyon tudom átélni az előadásokat, ez főleg a kémiára igaz. Bár ehhez hozzájárul az is, hogy kémiából felvételiztem és nem tudtak eddig túl sok újat mondani. Egyedül a sejtbiosz és az orvosi kommunikáció (nagyon jó előadásokat tartanak a családorvosok!) az, amire beülök, és ott ragad a figyelmem, végig jegyzetelek és minden szóra figyelek. Biofizikából meg aztán lesz dolgom elég (a többiből is, de abból főleg)... A biometria meg... :D Na, azt a tárgyat nem nagyon tudom hová tenni. Mindenesetre beleadok mindent, majd meglátjuk, mire lesz elég.

2013. szept. 27. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor tetszik, igaz? :) Én már nem is nagyon emlékszem, mi volt elsőben:D Mondjuk nem most volt:D

Első voltam.

2013. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tetszik, bizony :) Remélem, így is marad :D Az első sejtbiosz zh-n is túl vagyunk, meg is vagyok elégedve az eredményével, de tudom, hogy ez még csak az ELSŐ volt, majd félévkor fogom szívni a fogamat eleget :D

A bulizós részét viszont eddig szinte teljesen kihagytam, nekem az időbeosztása ezeknek nem fekszik :D

Egy kicsit offolok most, ha nem haragszol: szerinted érdemes megvenni a Sobotta atlaszt? Rettentő drága, viszont a Szentágothai megvan itthon, megörököltem szülőktől.

2013. szept. 28. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó a Szentágothai is.
2013. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. okt. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!