Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik diplomát a legkönnyebb...

Melyik diplomát a legkönnyebb megszerezni, vagyis mi a legkönnyebb szak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 14:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Van munkám, bankban dolgozom ISA osztályon. Így van versenyképes fizetésem, váltani nem akarok, semmi tervem a diplomával, csak a családi és magánéleti béke kedvéért kell. Igen, csak egy papír kell. S (miután van munkám, s hetente 10-12-15 túlórám; nincs sok időm, meg kedvem sem) a lehető legkisebb erőfeszítéssel. Csak "ugródeszkánek", valami fizetős büfészakra, ahol ha kifizettem az árát, megkapom a papírt, s békében, cseszegetések nélkül tehetem tovább, ami érdekel.
2008. júl. 9. 11:39
 12/22 A kérdező kommentje:

De köszi mindenkinek, s várom a további tuti 5leteket, hogy a felvételire fel tudjak majd készülni:)

Matekból nagyon jó vagyok, anno országos 10ben többször benne voltam --> kémiából, fizikából szintúgy. magolni nem szeretek.

2008. júl. 9. 11:41
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
már bocsi,de ezek szerint csak a családod meg az ismerőseid miatt tanulnál?? Ők elvárják a diplomát?? És ha igen,ki nem szarja le? Ha te jól érzed igy magad ,és boldog vagy,nehogy már emiatt szórj el egy csomó pénzt feleslegesen!Én a helyedben élném a saját életem és nem hagynám hogy beleszóljanak! Bocs az offért...
2008. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézegesd a Gábor Dénes főiskola tagozatait, erre sok ismerősöm azt mondja hogy pénzes hülyegyerekek főiskolája. Ott tényleg csak annyi, hogy fizetsz és átrugdosnak a vizsgákon. Ez amúgy műszaki beállítottságú.
2008. júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Környezettudós szak. Rémesen hülyék végzik el, ráadásul levelezőn is mehet.
2008. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy ha csak ez a baj, most már úgyis csak Bsc fokozatot szerzel először, azt pedig szinte mindenki elvégzi. A család száját meg nyugodtan betömheted vele, úgysem tudják, mit jelent. Márpedig egy akármilyen Bsc három év és hihetetlenül könnyű, ahhoz képest, ami a régi egyetem volt.
2008. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Az offal egyetértenék, ha kívülálló lennék. De az Élet nem ilyen szép és egyszerű:) A Gábor Dénes tuti tipp:)

2008. júl. 10. 19:22
 18/22 anonim ***** válasza:

OFF:


Aki a BSc-t hihetetlenül könnyűnek titulálja.


Úgy néz ki, egyeteme válogatja. Nálunk pl vannak olyan órák, amiket az osztatlan képzésesek is felvehetnek velünk, ugyanabból vizsgáznak, ugyanaz az előadás, stb. Igaz, ők több kreditet kapnak érte... Szép a világ :D


Bocsi, de muszáj volt leírnom. :)

2008. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
93%
Környezettudós (környezettudományi) szak véleményem szerint a ELTE-TTK-n a legnehezebb. Tanítom és rendesen ki is szórom őket, de következő évben már sokkal felkészültebbek! Azért találom a legnehezebbnek, mivel fele annyi idő alatt kell kicsivel kevesebb, de ugyanazt az anyagot megtanulniuk, mint a vegyészek + fizikusok + geológusok + biológusok + geográfusok + meterológusok együttvéve. Egy komplex gondolkodásmódot kell elsajátítaniuk, ami még nekem se megy fizikus létemre.
2008. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Érdekelne a follow up vagy a happy end, illetve a kérdés aktualizálása napjainkra :)
2011. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!