Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Babits Mihály Gimnázium...

Pécsi Babits Mihály Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Az angol és humán szak érdekelne. Nehéz oda bekerülni? És tényleg sok gazdag, nagyképű gyerek jár oda? Nehéz beilleszkedni ha én nem vagyok ilyen? :)

2013. szept. 29. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én most kezdtem a Babitsban a kilencediket.Szerintem,ha jó lesz a szóbelid és jók a vitt pontjaid,akkor simán bent vagy.Nekem nem lett valami fényes a központim,de a szóbelim max. pontos lett,és majdnem kitűnő tabuló voltam.:)Én biofizikára járok,és az osztályom nagyon jó.:)Nincsenek beképzeltek,r*bancok stb...Viszont a humán és az angol osztály eléggé vegyes.Vannak jó fejek,és kevésbé jó fejek.Az h*lyeség,hogy nagyképűek a diákok.Vannak jómódú diákok,de nem néznek le,ha te egy kicsit szerényebb anyagi körülmények között élsz.:)Ui.:Még annyit,hogy humánra könnyebb bekerülni,mint angolra.:)Sok sikert a felvételihez,ha kérdésed van,nyugodtan írj!:)
2013. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*tanuló
2013. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!