Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolába lehet laptopot...

Középiskolába lehet laptopot vinni?

Figyelt kérdés
Kaptam munkát suli utánra, de kell hozzá laptop. Viszont elég messze lakom az iskolától és nincs időm hazamenni érte. Általában középsuliba lehet laptopot vinni. Az én sulimban a telefonért nem szolnak, de nem akarom hogy a gépem elvegyék. Persze nem órán WoW-oznák. Van aki hord esetleg?
2013. szept. 30. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Magaddal viheted, csak vigyázz rá. Ha órán nem használod, akkor nem szólhatnak érte szerintem. De olvass utána a házirendetekben. Szerintem max. annyi lehet benne, hogy értéket csak saját felelősségre hordj magadnál.
2013. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Persze hogy vigyázok rá, és nem reklámoznám. Átnézem a házirendet. Ami nincs tiltva azt szabad, nem? Ha nincs benne akkor viszem. Köszi a választ.
2013. szept. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!