Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erasmusnál 1 évet csúszik a diák?

Erasmusnál 1 évet csúszik a diák?

Figyelt kérdés

Egy csoporttársam kiment egy fél évre valahova, ugye így ez a féléve kiesik, de a jövő féléve is, mert onnan nem tudna felvenni egy csomó tárgyat, mivel ez a féléve nincs kész.


Hogy van ez? Esetleg kint is ilyesmit tanul, és elfogadják neki az itthoni tárgyakat?



2013. okt. 5. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem csúszik, mert az Erasmusnál meg van szabva, hogy a kint töltött időben hány kreditet kell ott teljesíteni és elfogadják itthon azokat a tárgyakat.
2013. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Csak rajta múlik, hogy csúszik-e. Az Erasmus félév alatt ugyanúgy lehet itthon is felvenni tárgyakat, csak mivel azokra nem tud rendesen bejárni, meg zh-kat írni, estleg vizsgaidőszakban sincs itthon, ezért kivételes tanulmányi rend keretében teljesítheti őket. Ha teljesíti, akkor simán megy tovább, ha nem akkor valóban csúszni fog.
2013. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, amit az első. Meg van szabva, hogy az adott külföldi egyetemen hány kreditnyi/százaléknyi nem tudom, olyan tárgyat kell felvenni és elvégezni, ami az itthoni rendszerben az adott képzésében is elfogadott. Így nem csúszik semennyit.
2013. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem csúsztam semennyit, egyéni tanrendes voltam és szinte 2 héttel csúsztam bele a 2. félévbe de az összes itthoni vizsgámat megcsináltam, mondjuk volt 2 keményebb vizsgás hetem, de megérte és nem csúsztam abszólút
2013. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!