Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol előre hozott éretségi...

Angol előre hozott éretségi mikor lehet legközelebb? ez motől függ?

Figyelt kérdés
ez iskola függő? Honnan tudhatom meg? Am osztályozó vizsga nem kell van kozepfokum ha ez szamit.

2013. okt. 20. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg összehozni egy helyes és normálisan leírt mondatot, hátha akkor komoly embernek fogsz tűnni. A középfokúnak semmi köze hozzá.

Előrehozott érettségit a rendes érettségid előtti utolsó két év tavaszi vizsgaidőszakában tehetsz, és csak akkor nem kell osztályozóvizsga, ha már befejezted az angol nyelv tanulását, és annyi évig tanultad, ami elő van írva a te osztályodnak.

2013. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És nem, kicsit sem iskolafüggő, az érettségit központilag szabályozzák (és két t-vel írják).
2013. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Hányadikos vagy?

Elvileg mehetnél jövő tavasszal

2013. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp kel oszt.vizsga, ha nem vagy utolsóéves
2013. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell
2013. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
9edikes vagyok és az angoltanárom azt mondta, hogy ha van középfokú akkor nem kell osztályozó(lehet én értettem félre) azt tudom, hogy most az osztály nagyrésze tehetne csak végül senki sem jelentkezett, szóval nem tudom,hogy mi van azzal h x évig tanulni kéne még amennyi elő van írv
2013. okt. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!