Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Karinthy Gimnázium...

A budapesti Karinthy Gimnáziumról mi a véleményetek? 14/L tényleg olyan narkós korrupt hely?

Figyelt kérdés
Több ismerősömtől halottam, hogy az igazgató lepaktált a helyi politikai vezetőkkel, és a támogatások felét zsebreteszi, az iskolábol dolgozó dealereket százalékért elnézi. A tanárok gyűlölik egymást szó nélkül elbocsájtanak akárkit, ha egy fiatal nem szimpatikus a tanárainak, még ha okos is kiutálják, vagy volt már olyan, hogy rendőrségi ügybe keverték, vagy épp, és ezt biztos forrásból tudom, az egyik tanár szexuálisan zaklatja a diákját, és a bírósági tárgyalás utána a gyerek repül, a tanár pedig marad.
2013. nov. 6. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj

Nem kötelező oda jelentkezni

2013. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Narkósok általában vannak mindenütt
2013. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hahaha....nagyon biztos forrásaid lehetnek, mert amit írtál abból egy árva szó nem igaz!

"A dealereket százalékért elnézi?" - Te jó ég! Ennél nagyobb ostobaságot nem hallottam. Ezt még egy lepukkant szakközépről is nehezen tudnám elképzelni, nemhogy a Karinthyról.

Azt is erősen kétlem, hogy az igazgató úr a támogatások felét zsebre tenné. Nagyon szerény, jó ember, aki él-hal az iskolájáért...

Az elmúlt jó néhány évben egyáltalán nem vettem észre, hogy a tanárok hű de utálnák egymást, sőt nagyon is jóban vannak egymással, mosolyognak, nevetgélnek, igazi családias kis csapat. :) Ráadásul nem is volt olyan év, hogy bárkit is elbocsátottak volna...

Ez a szexuális zaklatás sztori nem tudom milyen biztos forrásból van, de ilyen így biztosan nem történt meg...

Szóval nem tudom honnan ez a sok "megbízható" információ, de szerencsére egyikkel sem tudok egyet érteni.

2013. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Figyelj

En Karinthys vagyok.

Hallottam pletykakat.

Es

Kepzeld

Nem Igazak.

Te pedig buta vagy, ha elhiszed.

2014. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!