Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Kisképzőbe úgy,...

Van esélyem a Kisképzőbe úgy, ha az egyik tantárgyból kettes leszek?

Figyelt kérdés

A kémiával van a gondom, és szinte semmi esélyem nincs arra, hogy ki tudjam javítani. Nem számítottam rá, és még soha nem álltam ilyen rosszul semmiből... pont most jött össze ez a rossz jegy.

Anyukám azt mondta, hogy régebben esélytelen volt kettessel bejutni. De most is ez a helyzet? Mert elvileg nem kérik a kémia jegyet... de gyakorlatilag? Van itt olyan, akit felvettek egy kettessel? Mert a többi dologból viszonylag jól állok (történelem 5, matek 3, magyar 5, angol 4). Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 21. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
fel. simán! én töriböl lettem kettes és két éve vagyok bent :)
2013. nov. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cukimuki0131 válasza:
Érdekelne,hogy végül mi lett veled? :D
2015. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül megkaptam a hármast, de sajnos egy hellyel lecsúsztam, szóval várólistás lettem. De idén újra megpróbáltam, és most sikerült. :)
2015. aug. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!