Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy álljak neki az emelt...

Hogy álljak neki az emelt szintű német érettségire való felkészüléshez? Azok is írhatnak tanácsot, akik más nyelvből készülnek emeltre.

Figyelt kérdés
Újra akarom tenni ezt az érettségimet, mert rossz lett. Tanulni, máshol tanultam tovább. (ott heti egy németem volt) Szeretnék az egyetemre újra felvételizni. Köszönöm szépen a tanácsokat
2013. nov. 26. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már érettségiztél belőle, szerintem nincs olyan nehéz dolgod. Csak gondold át, mi ment a legnehezebben, azt fejleszd, arra készülj rá. Old meg a korábbi évek feladatsorait, gyűjts szókincset különböző témákhoz, nézd át a nyelvtani formulákat.
2013. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!