Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim nem támogatnak?

Figyelt kérdés

Annyit lenne az álmom h a mostnai sulimból átmehessek egy másikba..

Ahová most járok gimi, de 'elég ... itt mindenből ötös vagyok és mindenki csoda gyereknek hisz...

Abban a máik suliban mindenki ... jó tanuló..ott tényleg az meg h a tanulás miatt mennek suliba...

de nagyon félek h nem vesznek fel ebbe a suliba...

a másik suliban egy ... strébernek hiszenk ide meg sztem be em tudnék kerülni..milyen jó életem is van:Ö)))))

amugy ha bekerülnék lehet nem színötös, hanem mondjuk4 es tanuló lennék, de mennyivel jobban érezném magam..:)

lenne oka a tanulásnak..érezném h van eredménye annak h tanulok...h nem csak megint azt hallom h jaj hát neki úgyis mindig ötös..

Szüleim lefosnak.nem akarnak támogatni..

nem jönnek el velem beíratkozni, de csak azért mert LUSTÁK :)))

nem tetoválást kértem tőlük hanem csak annyit h TÖBBET KELLJEN TANULNOM

SÍÍÍÍRRRRRRROOOOOOKKKK ;)

elnézést a minőség miATTT


2013. dec. 9. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
a legszebb az volt amikor mindenkit kísértek a szülei nyíltnapra..engem meg csak a tesom kísért el..
2013. dec. 9. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sietve írtál, mert egyébként nehezen hinném, hogy ez a szöveg egy színötös tanuló munkája.
2013. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy már elmenj a jobb iskolábal (rosszabba)

Annak nincs értelme

2013. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem támogatnálak én sem, ha rosszabb suliba akarnál átmenni
2013. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

milyen rosszabb suli?.OO

jobb suliba

és igen, siettem

2013. dec. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!