Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hibák ez ELTE-IK Europass...

Hibák ez ELTE-IK Europass Oklevélmellékletében?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 26. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Küldjed be Leiter Jakabéknak.


[link]


[link]

2013. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2013. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A kérdést feltevő vagyok.


A diplomában is rontottak ragot, így 2013 Augusztusban megkérdeztem az IK_HÖK-öt, cserélik-e ezeket a papírokat. Hónapokig vártam, elhittem, annyi az átfutási idő. Végül semmi. Megpróbáltam elérni azt aki ideadta: Csillag Andrást, de nem sikerült, sem emailben, sem telefonon.

Nem tudtam kit keressek meg, így a Minőségbiztosítási Osztálynak írtam. Semmi válasz. Itt volt aki várt rá, ha jól tudom a német Raiffaisen Bank és még talán egy orvosi cég, mégpedig úgy, hogy fel kellett volna használnom diplomaelismertetésre. Jobb híján beadtam így ahogy van, a látható hibákkal és a tömkelegnyi hiányzó vesszővel, már az leginkább a magyar részben van. Nem tudom elfogadták-e, jelezték, hogy kezdik az elfogadtatást, lehet, hogy utána nézik még csak meg.


Az egyetem továbbra sem válaszolt. Mire feljelentette őket a rendőrségen. Mire a Minőségbiztosítási Osztály végre visszaírt, megmondta, hogy ez nem az ő hatáskörük,

továbbítják a Karra, mert ez kari ügy.


Fekete István válaszolt először. Azonnal összetévesztett valami névrokonnal, megmondta, hogy az AMNIS projektben vette először észre szokatlan viselkedésemet, és évfolyamtársaim is jelezték, hogy konfliktusokat okoztam, valamint tanárokkal is voltak konkliktusaim.


Pechére rossz emberre gondolt, küldtem fényképet magamról, még akkor sem kért bocsánatot, mikor belátta, hogy nem az a hallgató vagyok. Ragaszkodott a témaeltérítéshez: pszichológushoz akart küldeni, hogy így vesse el a témát.


Avagy Fekete István elvétette, elvetette a témát.


Az okiratok cseréje még most sem oldódott meg.


Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar és 2014-et írunk. Mi elégtelent kaptunk volna a helyesírásra: 2 hibapontig 5-ös, nem lehet súlyos, 3 hibapontig 4-es. Két súlyostól 3-as lehet csak.

3 súlyos automatikus elégtelen.


ELTE-ére amúgy is jellemző, hogy pszichológushoz küldik az embert legfőképp a Jagellóra, ami hírhedt később gyilkos szándékúvá váló emberekről híres.


Apropó járt ott S. Ábel?

2014. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Kérdést feltevő vagyok.


További fejlemények következtek. Kiderült ugyanis, hogy a közelmúltban diplomázottak között van olyan, aki nem tudott elmenni a diplomaosztóra, így diplomáját postán várta.

1 év telt el azóta, még most sem kapta meg.

2014. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kiderült, hogy elrontották még a diplomámat is, mivel elnézték a jegyzőkönyvet az ELTE Informatikai Karának záróvizsgáján. A hibák jelentésének ideje 2013, de semmit nem reagáltak rá. 2015 elején kaptam egy javított Europass-t, majd márciusban egy javított diplomát. A diploma 2009-beli, az Europass pedig 2011-beli. Sűrűn noszogattam az egyetemet, hogy cseréljék őket gyorsan. Nem tették meg, pedig telefonáltam is. Feljelentettem őket az Oktatási Jogok Biztosánál, így cserélték őket ki.


Tegnap kaptam egy rendőrségi idézést, miszerint gyanúsítottként hallgatnak ki, a gyanú: "kényszerítés".

Ezen kívül semmi nincs írva, van mellette egy ügyiratszám, ami 2015 dátumú. A BRFK-nál tettek feljelentést, csak leküldték. Azt is írja, hogy elővezetnek.


Korábban csak közlekedési ügyben voltam tanú, az lezáródott, mivel senki sem látott eleget. Meg is jegyezték, hogy nem is indul újra, semmis.


Mi lehet ez? Kapott más is ilyet, aki ELTE-és?

Nem is tartózkodtam Magyarországon már 4 éve.

2015. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az ELTE kedvességéről. Csak feljelentésre cseréltek oklevelet. Majd azután feljelentettek "kényszítésért".

Véleményem szerint jogom van a javított oklevélre, ha az

lehetetlen dolgot tartalmaz.


[link]

2015. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Most benne vagyok a bűnügyi nyilvántartásban.

Lefényképeztek, mint Bill Gates-t gyorshajtásért.

Még az a szám is ott lógott.

Idióta kék tintába mártogatták az egész kezemet.


580ezer forint a védő díja eddig.

2015. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
S. Ábel szerű ügy kezdődik ebből is. Látszik ők erőltetik.
2015. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!