Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmondanátok mi a véleményetek...

Elmondanátok mi a véleményetek a Bálint Márton gimiről? (Törökbálint)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyíltnapon voltam ott és nagyon megtetszett. Viszont van egy nagyon nagy hátránya, az, hogy messze van.

Kb. 3/4 órát kéne utaznom, ha nem többet.

A kérdésem az, hogy szerintetk jó a suli?

Szerintetek megéri ennyit utazni?

Nektek tetszett a suli? (akik oda járnak/jártak)

Köszönöm az értelmes válaszokat: 14/L^^



#tanulás #középiskola #iskola #gimnázium #Törökbálint #Bálint Márton általános- és középiskola
2014. jan. 3. 11:47
 1/3 anonim válasza:

Szia. Én oda járok és én is 3/4 órát utazok. Nagyon szeretem ezt a sulit ugy hogy csak ajánlani tudom. :)

Viszont nagyon nehéz bekerülni!!!

2015. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Teljesen őszinten:

8 évet jártam oda általánosba és ennél csicskább iskolát én még eletemben nem láttam komolyan mondom SENKINEK NEM AJÁNLOM!!

CSICSKA tanárok,csicska sznob gyerekek(foleg atvezeto tagozaton)

Szóval én biztosan nem mennék oda gimibe (pedig mehetnek) deSOHA! Nemhogy 3/4 orat utazni 5 percet sem!!

2018. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az igazgató egy f**zkalap pr*li, s*ttyó. Nem ajánlom a világon senkinek.
2018. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!