Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valahogy bekerülhetek?

Valahogy bekerülhetek?

Figyelt kérdés
Na szóval. Hát nem lesz fényes a 8. fél éves bizim sajnos :(. Töriböl 2-es lettem. A többi mind 3-as 4-es 5-ös. Matekból 3-as. Irodalom, nyelvtan 4-es. Kémia 4 vagy 5 azt holnap tudom meg. Angol 3. Tavaly angolból még a 4-es is meglett volna ha lefeleltem volna. Most meglesz a 3-as és ezzel még a legjobb tanuló is így van, hogy 4-es lesz pedig tavaly 5-ös volt. Igaz akkor más volt a tanárunk is. Na szóval angol 3-as. Hittan 4 vagy 5. Fizika 3. Infó persze, hogy 5 :(. Szerintetek van esélyem? Debreceni Református Koliba? Ha írok magyarból 1 jó felvételit meg matekból is? Meg 1 jó szóbeli? Szerintetek van esélyem?

2014. jan. 8. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Oda bárkit felvesznek. De akarsz 4 évet egy halom hülye között tölteni??
2014. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!