Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a pécsi Apáczai Csere...

Milyen a pécsi Apáczai Csere János középiskola?

Figyelt kérdés

Vannak úszásórák minden osztályban?Nehéz iskola?Milyen emberek vannak ott?Mennyire nehéz bekerülni?Milyenek a tanárok?Érdemes a humán szakra menni?

Nagyon fontos lenne,előre is köszi.


2014. jan. 10. 21:21
 1/6 anonim válasza:
Nagyon jó! Tényleg nagyon jól tanítanak. Mint általánosban. De jóóó en még csak altalanos vagyok de tanitott ottani gimis tanar!
2014. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Es nagyon eros
2014. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Azt nem tudod,hogy van-e úszás óra is kilencedikben?
2014. jan. 10. 21:54
 4/6 anonim válasza:
Sajnos azt nem tudom. De van uszoda és lehet járni úszni.
2014. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
9-10ben fél év úszás van vagy első vagy második félévben (tanári dönti el),minden osztályba.Fizikára,matekra gyúrj rá azokat szigorúan veszik.Az emberek többsége normális,van néhány sznob de azon kívül nincs probléma.A tanárok című fejezet szubjektív,mindenkinek más az elvárása a tanárok felé,de el lehet őket viselni.Én is humánra járok ,a nő aki tartja elég flegma,viszont nagyon jól tanít.Ajánlani tudom.
2014. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ANK nagyon erős... jó vicc. Én is ide járok, vicces milyen emberekkel vagyok körülvéve...(mondjuk a kéttanon van követelmény) egyébként tanárok nagyon jó fejek, Fizika sem nehéz csak ha lesz@rod és úgy mész be. Ha Humánra mész akkor rossz matektanárod lesz, de egyébként is humánra nem érdemes, inkább tanulj angolt heti 5 órába (emelt angol) később sokkal jobban jársz hidd el! Ja és humán osztály 80%-a lány szokott lenni.

Úszásóra van sajnos... egyébként lány vagy fiú vagy? Mert ha fiú akkor nem fogod szeretni a tesit :)

2014. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!