Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Móricz Zsigmond Gimnázium...

Móricz Zsigmond Gimnázium (II. ker) vagy Veres Pálné?

Figyelt kérdés
Vélemények? Melyik a jobb?

2014. jan. 10. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a rózsadombi sznob gyerekek társaságát, akkor Móricz. Ha a Práter utcában laksz, akkor nem biztos, hogy jól fogod érezni magad közöttük.
2014. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 m.clary válasza:
szerintem nagyon jo iskola a moricz én is odajárok viszont nem a 2.kerületbe lakok. De ha a 8.kerbe laksz véletlen akkor semmiképp se gyere mert akkor tényleg nem élveznéd ugyanis azt a kerületet nagyon szekálják :/
2014. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem lehet tanulni normálisan, mert a gyerekek ordibálnak órán és a tanár nem is szól rájuk? A jó tanulókat szekálják?
2014. jan. 12. 01:55
 4/5 anonim válasza:
Ez hülyeség. Szerintem abszolút lehet tanulni, én is a Móriczba járok, nem vagyok sem sznob, sem II. kerületi, sem lúzer. Imádom az osztályom, és abszolút képes vagyok tanulni. A tanárok igenis megkövetelik az alap fegyelmet, hülyeség, hogy nem. Igen, tényleg vannak sznobok, én is ismerek sok sznobot, de a sznobok közt is vannak Kedvesek. Tényleg vannak. Szerintem jó iskola, és nem gyenge, nem sz*rják le, hogy tanulsz-e. De a te döntésed :)
2014. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Móriczot nem ismerem, Veres Pálné felkészít az ötös érettségire (humán tárgyakból erősebb), jók a programok, van közösségi élet. Az osztályomból 12.-ben már szinte mindenkinek nyelvvizsgája volt, és a legjobb egyetemekre mentek.
2014. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!