Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki szeretne jelentkezni...

Ki szeretne jelentkezni most,14/15 évben a Budapesti József Attila Gimnáziumba? Illetve mely tagozatokra, milyen átlaggal, és hogy érzitek, milyen felvételikkel?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 15:27
 1/7 Rékaaaaaaa válasza:
Én másodiknak jelölöm meg, a 04-es tagozatot (kezdő spanyol), várhatóan 4.4-4.5-ös átlaggal és a magyar k.p. valószínűleg minimum 40 pontos lesz, a matekot legalább 25 pontosra tervezem. (Tudom, a matek kevés, de bízom benne, hogy a magyar fontosabb) :D Szerinted van esélyem? :D
2014. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tavaly 106 pont volt a határ, kedves válaszoló, szerintem neked max alsó határon van esélyed szóbelizni, és ott nagyon jól kell teljesítened..
2014. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kár egymást piszkálnotok, eléggé lecsúszott minőségileg a JAG, ahogy láttam a tavalyi gólyákat, már eléggé lement a tűréshatár. Mindenkinek jó esélye van bejutni.
2014. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Nikiii* válasza:
En is megjeloltem, meghozza elsonek:) a halado angolt, az altalanos tagozatot meg a spanyolt:)
2014. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én is szeretnék oda menni , nekem nagyon tetszet és a magyar felvételim 42 pontos lett matekom 39 összesen igy a jegyeimmel összesen 125 ponott viszek plussz a szobeli ami 48 pont lett . igy az idéglenesen 32. vagyok . 16 diákot vesznek fel és igy fölvesznek .( kezdö angol szak )
2014. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

bocs azt kérdeztem hogy igy fölvesznek -e nem azt hohy igy fölvesznek.

elözö vagyok

2014. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly a 64. sorszámú még bekerült NY -angolra, szóval nyugi.
2014. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!