Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombaton itt a központi....

Szombaton itt a központi. Hány pontosat írjak a Neumannhoz?

Figyelt kérdés
A Neumann János Középiskola és Kollégiumot (Eger) írtam be az első helyre, méghozzá az Arany János Tehetséggondozó Programot. Pénteken ugye pszichológiai teszt és elbeszélgetés, ott mire számítsak? A központin pedig körülbelül hány pontosat kell írnom. Első osztálytól kitűnő vagyok, és az idei évem eddig nagyon összejött, rajz kivételével mindenből tele vagyok ötössel. Inkább humán beállítottságú vagyok, utálom a matekot, csak tudom, de a nyelvtant azt szeretem, és kenem vágom is, de nagyon. Én egy 45 pont magyar és 35 pont matekot szeretnék minimumba elérni, az elég lesz? Nagyon sokan jelentkeznek, és 30 embert vesznek fel. A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. jan. 16. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kitűnő vagy nem kell izgulnod
2017. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi ponttal fölvesznek
2017. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Neumann az szki ?
2017. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!