Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire számítanak a vitt...

Mennyire számítanak a vitt jegyek? Ezek nagyon rosszak?

Figyelt kérdés

Gimibe szeretnék menni a városban a 2 legnehezebb , de nekem nem tűnik annyira szigorúnak..szóval angolra szeretnék menni és majd szóbeliznem kell ami nem tudom hány pontos lesz , de a 30ból legalább 20-at remélem , hogy elérek. Matekból nagyon rosszakat írok 20-25 pontosakat Magyarból viszont olyan 40 körül (felvételi lapok) és ilyen jegyeim vannak:


Magyar: 5

Irodalom: 5

Matek: 3

Töri: 5

Fizika: 3

Kémia: 4

Biosz: 4

Tesi: 5

Etika: 5

Média: 5

Infó: 5

Föci: 4

Ének: 5

Angol: 5

Rajz: 5

És a tavalyi év végi átlagom is olyan 4,2 körül volt.

Az átlag mennyit számít?



2014. jan. 17. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a 7. osztály év vége és a 8. félévi számít és csak 5 tantárgy: töri, angol, matek, magyar nyelv, magyar irodalom. Ezek adnak max 50 pontot. Az írásbeli felvételi ad max 100 pontot (50 a matek és 50 a magyar). Ha van szóbeli felvételi, általában ott is max 50 szokott lenni. Így állnak az arányok. A többi a teljesítményedtől függ, meg attól, hogy hanyadik leszel a rangsorban az adott intézményben.

- iskolatitkár -

2014. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Naaa, elso, ez azert nem teljesen igaz.

A legtobb gimiben LEGALABB EGY terneszettudomanyi targyat is figyelembe vesznek, tagozattol fuggetlenul. (fizika-kemia, biosz-foldrajz, altalaban azt, amelyik a jobb), es az info is elofordul, foleg ha nyekre mesz.

2014. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kameko-san ***** válasza:

Plusz néhány helyen 5-8. nézik a jegyeket.

Szerintem egyébként egész jó.

A felvételi hogy sikerült? (én tiszta zombi vagyok így utána)

2014. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát a gimiből bőgve jöttem ki.. szóval képzelheted (matek)

A magyar szerintem jó lesz:)

2014. jan. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!