Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány vagy a Károli jogi karra?

Pázmány vagy a Károli jogi karra?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiken jelöljem a jogász szakot. Tudom hogy mind a kettő vallási egyetem, én katolikus vallású vagyok, de nem zavarna a Károlin a református vallás se. Azt tudom a második hely a Pázmányon az igazságügyi igazgatás.

2014. jan. 19. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
azt hiszem hogy a pázmány nem állami egyetem. Szerintem érdemes lenne a honlapon olvasgatni erről, de mint minden egyetem, ez is fényezi magát, tehát ne dőlj be a legtöbb ígéretnek. Én szegedet ajánlanám neked nagyon vagy az eltét.
2014. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Pázmányról friss hír, h az idén 2-en mentek át az elsőévesek közül római jogból....de hajrá!!
2014. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És Károliról tudtok valami infót? Kollégiumi elhelyezés a jogi karon, mert a kollégiumukról keveset írtak és azt olvastam csak állami ösztöndíjas hallgatókat vesznek fel.
2014. jan. 21. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 ezt a hatalmas baromságot hol hallottad? :D

én január elején vizsgáztam RJ-ből, versenyvizsga levén 4 másik hallgatóval, közülük csak az egyik bukott.

2014. ápr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!