Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aláírás megtagadva, ilyenkor...

Aláírás megtagadva, ilyenkor kell kérni, hogy írja be az egyest?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az aláírás megtagadva azt jelenti, nem is mehetsz vizsgázni, ez rosszabb, mint az egyes, mert pl. vizsgakurzust sem vehetsz fel, és legközelebb mindenképpen teljesítened kell a félévközi követelményeket.
2014. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, hogy aláírást is úgy kaphatsz csak,

ha bent voltál az órákon- Különben nem lehet menni vizsgázni abból a tárgyból-

2014. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kaptál aláírást, akkor instant bukás, még vizsgázni se mehetsz. Azontúl hogy újra fel kell venni a tárgyat, minden követelményt ismét teljesíteni kell.
2014. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ha nincs aláírás, akkor nem mehetek vizsgázni. nem ez volt a kérdés, hanem, hogy ha nincs aláírásom, akkor sorba kell-e állnom az egyesért, vagy azzal, hogy "aláírás megtagadva" lezárult a dolog, a félévben már nincs több teendőm vele.
2014. febr. 3. 15:31
 5/6 A kérdező kommentje:

tehát a kutya e-indexbe kell, hogy legyen írva jegy, vagy elég, hogy aláírás megtagadva? mert ott sír a szája a narancssárga veszélyt jelző felkiáltójelnek, hogy nincs érdemjegye.

egy tárgyról van szó egyébként, de nem akarok később fizetni, mert nem lett beírva jegy ebből a sz*rból, ezért kérdezem.

2014. febr. 3. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:

annyi a különbség, hogy ha egyest kapsz, jövőre nem kell bejárnod úgymond, mert elég csak vizsgázni menni.

Ha nincs aláírásod, akkor minden követelményt újra kell teljesíteni majd.



de gondolom ez már tiszta 2014 óta :D

2022. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!