Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség, hogy a BGF-en...

Mi a különbség, hogy a BGF-en a kvik-en vagy külkereskedelmin tanulom a kereskedelem és marketing alapszakot? Melyik a jobb? Ugyanazok a tanárok tanítanak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A KVIK-en jobb a közösség és a bulik. :D (komolyan!)

Kétlem, hogy ugyanazok a tanárok lennének.

A KKK épülete kint van a 16. kerületben, míg a KVIK a belvárosban a parlament mellett, nagyon jó kis helyen.

2014. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
más szakirányt tanulhatsz a KKK-n és a KVIK-en (ha pl előbb KVIKen tanulsz utána átmehetsz KKK-ra hogyha egy olyan szakirány tetszik,amit ott tanulhatsz). én KKK-s kermarkon vagyok imádom az egész környezetét a sulinak,rengeteg buli van,amire mehet az ember ..:) bármelyik BGF kart választod,nem fogsz csalódni ;)
2014. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És nem ugyanazok a tanárok tanítanak szerintem sem..:)
2014. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a KVIK épülete a csúnya , koszos, szűk belvárosban van, míg a KKK egy csodálatos park közepén
2014. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Külkerrel jobban jársz. Komolyan.
2014. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!