Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elrontottam a fizetést E-Felvé...

Elrontottam a fizetést E-Felvételinél! Ilyenkor mit csináljak? SOS!

Figyelt kérdés

Problémám merült fel az elektronikus felvételi során történő fizetéssel. Tegnap online bankkártyával átutaltam a 9000Ft felvételi díjat, majd hitelesítettem a jelentkezésemet. Ezek után azt írta ki a rendszer, hogy fizetési kötelezettségem továbbra is 9000 Ft, így észrevettem, hogy véletlenül a Testreszabás menüpontban a banki átutalást jelöltem be. Ilyenkor mi van?:DD

Töröljem a hitelesítésem és állítsam vissza online bankkártyás fizetésre, de ekkor ugyanúgy megmarad a tartozásom és dokumentumot se enged csatolni?

Vagy hagyjam banki átutaláson a Testreszabást és csatoljam dokumentumként a letöltött dokumentumot az átutalásról?

Írtam a Felvinek délelőtt, de még nem válaszoltak, az Ügyfélszolgálatot felhívtam, adott egy telefonszámot, de azt akárhányszor hívtam foglalt volt...valaki aki járt már így írjon lécci!:P:)


2014. febr. 13. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Állítsd vissza online bankkártyás fizetésre

(néhány napig tart, míg jóváíródik a befizetett összeg)

2014. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehogymár kétszer fizesd be a pénzt-

Várd meg, míg odaér a mit utaltál

2014. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!