Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemi vagy fősulis...

Melyik egyetemi vagy fősulis karok gólyatáborai a legjobbak?

Figyelt kérdés
Szereztetek ott életre szóló élményeket? Vagy csak épp tűrhető volt? Melyikek a legőrültebbek? És melyikek a kultúráltabbak? (persze ez nagy részben a gólyáktól is függ)

2014. febr. 15. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szegedi és a bgf külkeres gólyatábor elég durva, halottam olyanról, aki külföldről csak azért jelentkezett külkerre, hogy elmehessen a gólyatáborba és utána be sem iratkozott a fősulira. Egyiken sem vettem még részt, SZTE-s ismerőseim mondták, hogy eléggé jó volt. (ez náluk azt jelentette, hgoy durva, sok ital, sok pucérkodás stb)
2014. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ELTE BTK-é nagyon jó volt, tényleg a csapatépítésről szólt, rengeteget nevettünk, táncoltunk, hülyéskedtünk és ittunk is, de senki nem kényszerített, ha te nem akartál írni. Nagyon félve mentem oda, hogy mi lesz, de ugyanannyira felszabadult lettem már az első délutánra. :))
2014. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez alapján akarsz választani?

akkor ME Géik

2014. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
BGf Külkert én is úgy hallottam, hogy a legőrültebb. A Corvinus pesti campusának (G, T és K kar) nagyon jó táboraik vannak, van egy külön diákszervezet, akik szinte csak erre készülnek. Nekem óriási élmény volt, és azóta is megmaradt az akkori társaságom.
2014. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bgf turvend is hasonlóan őrült... pucérkodós, szívatós , piálós feladatok dögivel
2014. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy nem csak a gólyáktól függ, ez inkább a hökösök reszortja.
2014. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ahogyakarod válasza:
Elte Gyógymatek gt-t csak ajánlani tudom! Életem egyik legjobb élménye volt. Mindenki nagyon élvezte, azok is, akik nem szoktak inni és azok is, akik nem. A szervezők fél évig dolgoztak, értünk, a gólyákért.
2014. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ahogyakarod válasza:
*azok is, akik szoktak inni
2014. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Én tudok egy tábort ahol mindig elég forró a hangulat: Auschwitz. Bár talán már pár éve nem üzemel...
2014. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!