Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Móricz Zsigmon...

Milyen iskola a Móricz Zsigmond Gimbázium (Budapest)?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud írjon hosszabban, oktatás, diákok stb.! Köszönöm.

2014. febr. 19. 15:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*Gimnázium
2014. febr. 19. 15:38
 2/3 anonim válasza:

Szia!

A Móricz elég nagy sznob képző. Mind 2. kerületi újgazdagok gyerekei járnak oda. Ha nincs Iphone-od, márkás ruhád, akkor már lúzernek számítasz.. Nem olyan jó a közösség sem. Ha esetleg akad 1-2 olyan gyerek, aki nem olyan sznob és gazdag, mint a többi gyerek az osztályban, akkor kiközösítik. (ez persze nagyon sok 2.kerületi budapesti gimiben előfordul..)

Viszont, ha gazdag vagy, és nem vagy annyira oda a tanulásért, akkor Neked való hely, mert a Móriczban az oktatás sem olyan magas szintű, mint mondjuk egy Városmajorban..

Remélem sokat tudtam segíteni! :)

2014. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 m.clary válasza:
szerintem... a Móricz egész jo és a közösség is jó. Én is oda járok mégse vagyok gazdag és mégse vagyok kiközösítve.. Nincs Iphone-om nem nagyon vannak márkás cuccaim és mégsem vagyok kiközösítve...sőőőt..az egyik fiú az osztályba minden héten ugyanabban a nadrágban és ugyanabban az ingben van csak az alatta lévő polót cseréli.. és ez senkit nem érdekel! Van egy lány az osztban rohadtul gazdag mégsem hordja fenn az orrát.. a tanárok nagyon jo fejek(az a része akik tanítanak) és amugy igenis komolyan veszik a tanítást..
2014. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!