Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulit válasszak bpen?...

Dori9898 kérdése:

Milyen sulit válasszak bpen? Többi lent

Figyelt kérdés
Budapest xviii.kerület kerületi vörösmarty suliba járok de az nekem nagyon erős (9.-es vagyok)a 8.-os félévem 3,9-4 lett.olyat keresek ami kezdő német és kezdő angolt tanít.szakközép és gimi is lehet.nem akarok full hülyékkel lenni.bpen legyen a suli. A gundel jó lenne?ott van kezdő angol,német? Segítsetek kérlek :)

2014. febr. 20. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted van ilyen suli? Szerintem nincs. Es ha egyebkent is at akarsz menni masik suliba, akkor senkit nem fog erdekelni mar a nyolcadikos feleved. A kilencedikes jegyeidet fogjak nezni. A Gundelben nincsen kezdo angol ES nemet. Egyik suliban sincs (max szakiskolakban). Mindenhol az egyik nyelvnek haladonak kell lennie. Nem tanultal nyelvet altalanosban vagy miert kell kezdo angol es nemet?
2014. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van angol meg német. Együtt nincs.
2014. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!