Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre gimnázium (budapes...

Madách Imre gimnázium (budapest) szóbeli?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap megyek szóbelizni, nagyon keménynek tűnik. Van angolból, magyarból, és matekból.. Nos, nem nagyon tudom mire számíthatok. Valaki aki már volt, vannak tapasztatai, az leírná milyen feladatokat kapott? Nagyon nagyon megköszönném! :)

2014. febr. 27. 16:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
Jaj, még az előző vagyok.. Nektek hány pontotok lett az írásbelin? :D
2014. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam szóbelin , nagyon nem voltak szimpatikusak, nem is megyek oda, ha felvennének akkor sem :(

A folyósó tele volt túl sznob, túl intelektuel, túl ki vagyok én tipúsú emberekkel és gyerekeikkel , ehhez én túl vídéki vagyok. azt már tudom, hogy nem akarok ide menni, sorrendet változtatok. A Laci százszor szimpatikusabb volt. Ha nem jutok be a Karinthyba, megyek a Laciba.

2014. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Most látom mennyi helyesírási hibám van :(
2014. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem 81 pontom lett a központin. Első a Karinthy, második a Madách.. De örülnék ha felvennének a Karinthyba
2014. márc. 2. 16:37
 15/17 anonim ***** válasza:

Gyertek hozzánk bátran, nem bánjátok meg! A sznobok kihullanak, nem díszpintyképző ez az iskola, nagyon kevés az ilyen gyerek. Aki van, az is megváltozik, mert nem lesz társasága! Most vagyok a MIG-ben végzős, szerettem ezt a 4 évet, sokmindent köszönhetek a sulinak, a tanároknak pedig mégtöbbet. Van 1-2 unszimpatikus tanár, de többségük nem az. Egyszerűen egész nap felvételiztetnek, sok esetben hallgatják a hülyeségeket, nem képesek mosolyogni folyamatosan. Ne ítéljétek meg őket elsőre, nem érdemes, hiszen ők sem ítélhetnek meg téged, pedig biztos menne nekik. Egy beszélgetésből nem derül ki, hogy milyenek a tanárok, higyjétek el. Én sem tartottam szimpatikusnak a felvételiztetőmet, aztán meg kiderült, hogy hatalmas forma, csak rossz napja volt. Előfordul.


Szóval sok sikert, ha ide is jöttök mi már nem találkozunk (max gólyafogadón hahahaha ----> készítsétek a lelketeket, puhányok otthon nyaljanak sót inkább), de ne feledjétek: élvezzétek ki ezeket az éveket, most kezdődik igazán az életetek, és a jó társaság bizony fontos. Na abból viszont nincs itt hiány!

2014. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fölvettek a Karinthyba?
2015. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen fel :)
2015. jan. 19. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!