Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik a (Bp) Fazekasba járnak...

Akik a (Bp) Fazekasba járnak azok hanyadikak voltak az indéglenes felvételi jegyzéken?

Figyelt kérdés

Természettudományi szak érdekelne főleg.

40-ik alatt egy pár hellyel még van rá esélyem??



#felvételi #Fazekas Mihály Gimnázium #indéglenes felvételi lista
2014. márc. 12. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 9. vagyok társadalomtudományon, és szerintem bőven van esélyed :) Tavaly a 49.-et is felvették ;)
2014. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi hát bízom benr :)

neked pedig grat:)

2014. márc. 12. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik, hogy évfolyamtársak leszünk :)
2014. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
38%
Fazekas SZAR!! Én is oda jártam,de hidd el borzasztó egy hely.Sznobok gyülekezete, és annyira erős,hogy az egyik tanár szó szerint nem tanított csak az első 2 hónapban.Nem erős,csak nagyra van magával.Minden jó tanuló (köztük én is) azért volt jó tanuló az egyes tárgyakból,mert a szaktanárok annyira nem tanítottak semmit,hogy majdnem mindenből külön tanár keltet.De szó szerint egy 4,2 fölötti tanuló sincs akinek ne segített volna egy külön tanár.Attól erős,hogy a tanárok panaszkodnak,meg tea-délutánoznak aztán számon kérnek...Lehet,hogy épp én fogtam ki ilyen tanári gárdát, de nem csak én panaszkodtam......
2014. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég nehéz azt elképzelni, hogy szar. Mo. legjobb középiskolája, legjobb érettségipontszámokkal. Beszéltem oda járókkal, nekik pl. semmi bajuk nem volt vele...
2014. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
49%
persze, hát ha felvételin megkérdik tőlem, én se mondanám ezt, nem az a célom, hogy elijesszem a normális embereket, így is alig vannak.:S
2014. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most akkor mi van :S
2014. márc. 16. 14:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány embert vesznek oda föl?

Fél osztályt?

2014. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
30 fő körül
2014. márc. 18. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Odamentél?
2015. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!