Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczai vagy Eötvös? Melyik...

Apáczai vagy Eötvös? Melyik iskolát válasszam? (Budapest)

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel mind két gimibe fel vagyok véve (ELTE Apáczai Csere János Gimnázium és Eötvös József Gimnázium (Bp-n mindkettő)). Melyiket ajánljátok inkább? Mik az előnyeik, hátrányaik, különbségek stb. stb.? 14/L

2014. márc. 13. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Az Apáczait választanám
2014. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

Egyértelműen Apáczai...

Az Eötvösbe jár a barátnőm, nagyon megbánta, h ezt választotta.

2014. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Miért bánta meg a barátnőd? Nekem is választanom kéne a berzsenyi és az eötvös között!
2014. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igazából én az Eötvösről csak jókat hallottam, az Apáczairól hideget-meleget. Bár igaz, hogy ott a 6 osztályos részre mondanak inkánn rosszakat. Köszi az eddigi válaszokat. Én is kiváncsi lennék, hogy a barátnőd miért nem szereti. :)
2014. márc. 14. 14:25
 5/26 anonim válasza:

Szia!

Te az Apáczaiba melyik tagozatra jelentkeznél?

Én a helyedben az Eötvöst választanám (személyes tapasztalatok)

2014. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Apáczaiban matek-fizika, Eötvösben matek.
2014. márc. 14. 14:41
 7/26 anonim válasza:
35%
Szerintem az Eötvös színvonalasabb hely!
2014. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

eötvös, eötvös, eötvös


életem legjobb döntése volt. az egyik barátnőm az apáczai és az eötvös közül az apáczait választotta anno, de megbánta. őszintén, megértem. ha csak azt összehasonlítjuk, hogy zajlanak le a diákprogramok, máris az eötvös nyer. és még rengeteg más dologban.

VISZONT csak akkor menj az eötvösbe, ha készen állsz a magas szintű tanulás mellett a közösség hasznos tagjává válni. ha inkább kivonnád magad ezekből és CSAK a tanulásra koncentrálnál, akkor apáczai.

amúgy mindkettő jó suli, de talán nem kell leírnom még egyszer, hogy melyiket tartom jobbnak :)

2014. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Apáczai lett végül, köszönöm a segítséget, remélem nem bánom meg :)
2014. márc. 17. 18:16
 10/26 anonim válasza:

Szia!

Most vagyok 9.-es az apiban és imádom!..biosz tagozaton...

Hogy hivnak?..., remélem jövőre majd összefutunk :D...én Debi vagyok.

2014. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!