Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most kezdek el tanulni a...

Ha most kezdek el tanulni a töri érettségire, akkor lehet még 5-ös?

Figyelt kérdés
(Csak töriből érettségizek)
2014. márc. 16. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
persze. ha rendesen neki állsz és kizárod a zavaró dolgokat.
2014. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg 6-os is. En a tobbi targyammal egyutt csinaltam. Ilyenkor meg boven nem kezdtem el keszulni ra, es egyebkent is ugy voltam vele, hogy a felveteli pontszamomba nem szamit bele (mivel muszaki szakra jelentkeztem, matek es info volt fontos), ugyhogy csak legyen meg, kettes vagy otos, teljesen mindegy. Soha nem voltam jo toribol, nem sok kozom volt hozza, es igy lett 4-es erettsegim belole (raadasul ez lett az osszesbol a leggyengebb). Szoval en nem akarok senkit lebeszelni arrol, hogy rendesen keszuljon, de szerintem ha nem nagyon hulye az ember, boven raer, az erettsegi az semmi:) Termeszetesen kozepszintrol beszelek, ha emeltre mesz, arra tenyleg kell a tanulas.
2014. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tanultam rá és 4-es lett, szóval simán van esélyed. :D
2014. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!